Jak zajść w ciążę? Leki nie pomagają? Spróbuj tego!

Oto kluczowe pytanie — jak zajść w ciążę?

Pewnie już próbowałaś wszystkiego? Straciłaś nadzieję ? Mam dobre wieści! Spróbuj podejść do tego od innej strony!

Zacznę od krótkiej przypowiastki i porównania. Wszystkim znane jest pojęcie rozładowanej baterii w telefonie. Czy Twój telefon kiedykolwiek rozładował się w środku dnia i ogarnął Cię chaos i wkurzenie na cały świat, bo bez telefonu ani rusz? A dokładniej to bez dobrej naładowanej baterii. Na pewno kojarzysz stan, w którym masz ostatnią kreskę baterii, jakieś 5-10%. Wtedy masz ogromny stres, bo wiesz, że zaraz bateria padnie i będziesz w czarnej D…

chcesz tego prawda? Więc dlaczego się sabotujesz?

Bateria w telefonie a kobiece ciało?

Gdyby ciało ludzkie miało wbudowany podobny wskaźnik baterii, większość kobiet borykających się z bezpłodnością zobaczyłaby ostrzeżenie o bardzo niskiej mocy. Dzieje się tak, ponieważ żeński układ rozrodczy jest niczym bateria.

Odpowiednia troska, przezorność, uwaga na niezbędne do naładowania i utrzymania funkcjonowania na wysokich obrotach. Jeżeli jesteś kobietą męczącą się z bezpłodnością, jest duża szansa, że Twój układ rozrodczy potrzebuje jedynie naładowania.

Trzeba zrozumieć, w jaki sposób wyczerpuje się Twoja bateria. Główną przyczyną jest antykoncepcja. Dziś wiele kobiet stosuje najróżniejsze chemiczne środki antykoncepcyjne z nadzieją na uniknięcie niechcianej ciąży do czasu, aż znajdą się w odpowiednim miejscu w życiu, gotowe na założenie rodziny.

Należy być świadomym swoich decyzji, np. tego że jeśli organizm przez dłuższy czas przyjmował środki zapobiegające ciąży, to teraz jest nauczony jak odrzucać korzystne zasoby i możliwości układu rozrodczego. Niektóre kobiety zaczynają brać pigułki antykoncepcyjne już w czasie szkoły średniej, przez kolejne 5-10-20 lat. Jak myślisz, czy przez tak wiele lat pchania w siebie chemii nie odczujesz tego? Odpowiedź sobie sama…

Należy zrozumieć, że próba przejścia z jednego stanu — czyli niechcenia dziecka przez wiele, do stanu drugiego — czyli chce mieć dziecko tu i teraz, jest prawie niemożliwa. Takie przejście z A do B wymagać będzie czasu i naprawy organizmu, nie ma drogi na skróty, a stres w tym w ogólnie nie pomoże

(- TUTAJ — wpis odnośnie straszliwej szkodliwości stresu )

naładuj swoją baterię!

Ładowanie baterii rozrodczej

Działanie kobiecego organizmu, zwłaszcza układu rozrodczego nie jest tak skomplikowanego jak by się mogło wydawać. Na początek zacznij unikać czynników powodujących bezpłodność, wprowadź zdrowe pokarmy, sprzyjające płodności oraz odłóż stres na bok! Dodaj do tego naukę świadomego myślenia, aby być gotowym na ukształtowanie nowego życia.

Różni się to od rozmyślania nad pragnieniem, by zajść w ciążę. To bardziej chodzi o połączenie mózg — ciało, nie jest to łatwe, ale jest skuteczne, potrzebne i przydatne w codziennym życiu.

Podam teraz bardzo obrazowy przykład, który pozwoli trenować właśnie takie połączenie:Wyobraź sobie, że podłączasz kabel do swojego układu rozrodczego. Wyobraź sobie każdy jego element, macicę, jajowody i jajniki czerpiące energię ze źródła.

To tyle! Jest to banalnie proste, ale okazuje się, że na początku wiele osób ma problem, ponieważ gapi się w telefon całymi dniami i ogłupia swój umysł, osłabiając wiele zmysłów. Powtarzaj to ćwiczenie codziennie przez 2-3min, tyle w zupełności wystarczy.

lubisz kurczaczka?

Czego należy bezwzględnie unikać?

Unikaj jak ognia mięsa z marketu, a całkowicie wyeliminuj

KURCZAKA! – TUTAJ – przeczytasz, dlaczego ten rodzaj mięsa jest najgorszy i zatruwa Twój organizm.

Pomijając chemię, którą mięso jest napchane, po samą szyję to jest jeszcze jeden czynnik, mniej naukowy — Adrenalina. Zwierzęta hodowlane są przesycone adrenaliną, ponieważ nie są zabijane a torturowane całe swoje życie, aby na końcu w jeszcze gorszych męczarniach zginąć. Cały ten stres zostaje w mięsie, które jadasz. Adrenalina powoduję bezpłodność.

Na czas starania się, by zajść w ciążę, a także w trakcie samej ciąży i karmienia, nie jadaj niezdrowego mięsa. Jeśli możesz to przerzuć się na dziczyznę

 TUTAJ przeczytaj wpis o jej walorach, które są ogromne.

Jak zajść w ciążę? Proste, unikaj niezdrowych pokarmów:) Kolejnymi produktami, których trzeba unikać, są jajka sklepowe, kukurydza, pszenica, nabiał, wszystkie produkty, które na etykiecie mają dodatki w postaci E…

Unikaj również chemikaliów takich jak pestycydy, plastik, chlor i fluor. Kobiety, które są w ciąży lub starają się o dziecko, muszą być świadome, jak bardzo szkodliwa jest to chemia.

Osobną kwestią jest też unikanie złego cukru, największego uzależnienia, jakie mają obecnie ludzie na świecie! Nie narkotyki, nie alkohol, królem jest cukier!

 TUTAJ – przeczytaj o objawach tuż przed cukrzycą, warto to wiedzieć. Cukier również ma wpływ na brak ciąży, ponieważ zabija wiele wartościowych i dobrych w organizmie.

zacznij jeść owoce, więcej owoców!

Owoce dają życie!

Kiedy kobieta stara się o dziecko, powinna uczynić następującą mantrę jako codzienność wypowiadaną przed snem „Jedz owoce, aby rodzić owoce”. Dokładnie to właśnie się dzieje, kiedy nowe życie jest pielęgnowane w łonie matki.

Każdy z nas był kiedyś maleńkim jajeczkiem, które zostało zapłodnione i przekształciło się w cud, czyli człowieka. Kiedy spożywasz owoce, które kiedyś były małym jajeczkiem, zostało zapłodnione i przekształciło się w pokarm, to łączysz z nimi siły, czerpiesz z nich to, co dobre.

Układ rozrodczy głównie funkcjonuje dzięki glukozie — Twoim zadaniem jest, by była to dobra jakościowa glukoza! – Najlepszym i najbardziej biodostępnym źródłem glukozy są owoce, woda kokosowa, miód naturalny.

Obecna mania na temat różnych modnych diet nie sprzyja Twojej przyszłej ciąży. Najważniejsze elementy, które są potrzebne układowi rozrodczemu to glukoza, minerały, mikroelementy, elektrolity i fitoskładniki.

Twój organizm potrzebuje tych składników do ochrony Ciebie i ataku trujących czynników zaburzających gospodarkę hormonalną.

Kiedy Twoja dieta ma promować płodność, pamiętaj o tym, z czego zbudowane jest mleko produkowane przez mleko matki — wysoka zawartość glukozy, niska zawartość tłuszczu i średnia zawartość białka. Jest to jak słodzona woda w najzdrowszej postaci, najczystszej.

JAGODY.

Zawarte w jagodach związki wspierają płodność dzięki równoważeniu hormonów płciowych oraz zarządzaniu wchłaniania przez układ rozrodczy konkretnych składników odżywczych, nieodkrytych jeszcze przez naukę i niezbędnych do podtrzymania naładowanej baterii.

Innymi owocami sprzyjającymi płodności są pomarańcze, banany, awokado, winogrona, mango, melony, maliny, ogórki, czereśnie i limonki.

medytuj!

Medytacja

Jak zajść w ciążę? MEDYTUJ!

Może wydać Ci się to śmieszne, ale fakty są takie, że medytacja działa i jest to udowodnione naukowo. Medytacja jest prosta i można ją robić wszędzie w zasadzie o każdej porze roku.

Na temat medytacji napisałem osobny wpis, dość obszerny, dokładniej to dwa, koniecznie oba przeczytaj:

Podsumowanie:

Po przeczytaniu tego całego wpisu możesz sobie już odpowiedzieć na pytanie jak zajść w ciążę w trochę inny sposób nie to, co możesz przeczytać i usłyszeć tradycyjnie. Zadbaj o dobre pożywienie, unikaj kurczaka i mięs z marketów. Zacznij jeść dużo owoców, rób mantrę codziennie, wizualizuj, medytuj dla relaksu i jak ognia unikaj stresu! Będzie dobrze, działaj!